Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeHome  Latest imagesLatest images  NewsNews  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Turnir u Brisbane-u

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Dejo94
JoS_uVeK_tRaZis_TrEnErA
JoS_uVeK_tRaZis_TrEnErA
Dejo94


Broj poruka : 100
Godina : 30
Raspolozenje : ::SUPER::
Volim Anu :
Turnir u Brisbane-u Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Turnir u Brisbane-u Right_bar_bleue

Datum upisa : 2009-08-21

Turnir u Brisbane-u Empty
PostSubject: Turnir u Brisbane-u   Turnir u Brisbane-u EmptySat Jan 02, 2010 4:38 pm

Ana će u prvom kolu Brisbane International turnira, koji počinje sutra, igrati protiv Jelene Dokić. Ana je na prvom turniru sezone postavljena za trećeg nosioca.

U izuzetno zanimljivom žrebu, Anin meč protiv Dokićeve će, uz susret sedmostruke Grand Slam šampionke Justine Henin sa 2. nosiocem Nadiom Petrovom, biti jedan od najuzbudljivijih mečeva prvog kola.

Ana nikada do sada nije igrala protiv Dokićeve, koja je trenutno 56. na svetskoj rang listi. Ukoliko bude bolja od 26-godišnje teniserke koja je nekada bila 4. teniserka sveta, Ana će u drugom kolu igrati protiv Švajcarkinje Timee Bacsinszky ili protiv teniserke iz kvalifikacija.

Peti nosiolac Ruskinja Alisa Kleybanova, koja je pobedila Anu na prošlogodišnjem Australian Openu, je potencijalna protivnica u četvrtini finala. Pobednica pomenutog susreta Petrova – Henin će biti favorit za plasman u polu-finale, i Ana bi u toj fazi turnira mogla da igra sa bilo kojom od ove dve teniserke.

Vodeći nosioci u gornjoj polovini žreba, protiv kojih Ana ne može da igra pre finala, su 1. nosilac Kim Clijsters i 4. nosilac Daniela Hantuchova.


Last edited by Dejo94 on Tue Jan 05, 2010 3:53 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Isidora =)
Na_SaMoM_sI_vRhU
Na_SaMoM_sI_vRhU
Isidora =)


Female Broj poruka : 813
Godina : 26
Location : nasa draga Srbija
Job/hobbies : odbojkasica :) igram tenis u slobodno vreme...
Humor : :) :) :)
Raspolozenje : ::SUPER::
Volim Anu :
Turnir u Brisbane-u Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Turnir u Brisbane-u Right_bar_bleue

Datum upisa : 2009-07-31

Turnir u Brisbane-u Empty
PostSubject: Re: Turnir u Brisbane-u   Turnir u Brisbane-u EmptyTue Jan 05, 2010 11:04 am

Ma šta,videće Jelena s kim se kači..Very Happy
Back to top Go down
Dejo94
JoS_uVeK_tRaZis_TrEnErA
JoS_uVeK_tRaZis_TrEnErA
Dejo94


Broj poruka : 100
Godina : 30
Raspolozenje : ::SUPER::
Volim Anu :
Turnir u Brisbane-u Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Turnir u Brisbane-u Right_bar_bleue

Datum upisa : 2009-08-21

Turnir u Brisbane-u Empty
PostSubject: Re: Turnir u Brisbane-u   Turnir u Brisbane-u EmptyTue Jan 05, 2010 3:54 pm

4. januar 2010. | 08:53 | Izvor: B92
Ivanovićeva savladala Dokićevu
Beta

Srpska teniserka Ana Ivanović plasirala se u drugo kolo međunarodnog tunira u Brizbejnu pobedom nad Jelenom Dokić sa 2:1 u setovima.

Po setovima rezultat je bio 7:5, 1:6, 6:3 za srpsku teniserku, koja je na turniru postavljena za treću nositeljku, a meč je trajao sto minuta. Bio je to prvi meč Ivanovićeve posle tromesečne pauze i sezone u kojoj je ostala bez osvojenog turnira. Srpska teniserka trenutno zauzima 21. poziciju na WTA listi. Ivanovićeva će u drugoj rundi igrati protiv Švajcarkinje Timee Baščinski.

"Očigledno je da sam bila nervozna na početku meča, ali sam se zaista dobro pripremala i to zbog toga sam imala puno samopouzdanja", rekla je Ivanovićeva posle prvog susreta sa Dokićevom.

Ivanovićeva je posustala u drugom setu, koji je izgubila sa ubedljivih 6:1.

"U drugom setu sam se povukla, izgubila sam intenzitet u igri i bez razloga sam igrala defanzivno. Onda mi je trener Sven Greneveld rekao da moram da pokušam da dominiram, što je na kraju dalo rezultat", rekla je Ivanovićeva.

"Servirala sam i kretala sam se daleko bolje nego u mom poslednjem meču, koji nije bio tako skoro, tako je je dobro što sam počela ovom pobedom", dodala je srpska teniserka.

Kao cilj za ovu sezonu, srpska teniserka je istakla "povratak među najboljih deset i nastup na završnom turniru sezone".

Protivnica Ivanovićeve u drugoj rundi biće 53. teniserka sveta, 20-godišnja Timea Baščinski iz Švajcarske i to će biti prvi susret dve teniserke.

Turnir u Brizbejnu igra se za nagradni fond od 220.000 dolara.
Back to top Go down
Dejo94
JoS_uVeK_tRaZis_TrEnErA
JoS_uVeK_tRaZis_TrEnErA
Dejo94


Broj poruka : 100
Godina : 30
Raspolozenje : ::SUPER::
Volim Anu :
Turnir u Brisbane-u Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Turnir u Brisbane-u Right_bar_bleue

Datum upisa : 2009-08-21

Turnir u Brisbane-u Empty
PostSubject: Re: Turnir u Brisbane-u   Turnir u Brisbane-u EmptyTue Jan 05, 2010 7:30 pm

5. januar 2010. | 14:25 | Izvor: B92
Ivanovićeva u četvrtfinalu

Srpska teniserka Ana Ivanović plasirala se u četvrtfinale međunarodnog tunira u Brizbejnu pobedom nad Timeom Baščinski sa 2:1, po setovima 6:2, 2:6, 6:4.

Meč između Ivanovićeve i Švajcarske teniserke trajao je sat i 42 minuta. Protivnica srpske teniserke biće bolja iz duela Vinči - Pavljučenkova. Turnir u Brizbejnu igra se za nagradni fond od 220.000 dolara.

Srpska teniserka dosta se mučila protiv 53. igračice sveta i kao u prvom kolu protiv Jelene Dokić imala je mnogo padova u igri. Posle dosta lako dobijenog prvog seta, u drugom je jednostavno prestala da igra i dozvolila 20-godišnjoj protivnici da izjednači.

U trećem setu obe teniserke su bile dosta nervozne i imale veliki broj grešaka, ali je Ivanovićeva stalno bila bliža brejku. Na kraju ga je napravila u osmom gemu i povela 5:3, ali je potom propustila da na svoj servis završi meč.

Sve je, ipak, rešeno bez velike drame, jer je već u narednom gemu reprezentativka Srbije sa tri sjajna udarca stigla do tri vezane meč lopte, a iskoristila je drugu.

Tako je Ivanovićeva uspela da veže dve pobede, što će joj sigurno omogućiti da polako počne da vraća veoma poljuljano samopouzdanje. Nakon serije poraza u prvim kolima protekle sezone, plasman u četvrtfinale ovog turnira mnogo će značiti svojevremeno prvoj teniserki sveta, uoči gren slema u Melburnu.

Ivanovićeva će u četvrtfinalu igrati protiv uspešnije iz duela u kome se sutra sastaju Ruskinja Anastasija Pavljučenkova i Italijanka Roberta Vinči. Protiv obe tenserke Ana ima pozitivan skor.

U duelima protiv Vinči Ivanović vodi 3:0, a poslednji put je 26-godišnju Italijanku dobila lane upravo u Brizbejnu. Sa Pavljučenkovom je Ana odigrala samo jedan meč i dobila ga je prošle godine u Indijan Velsu.
Back to top Go down
Dejo94
JoS_uVeK_tRaZis_TrEnErA
JoS_uVeK_tRaZis_TrEnErA
Dejo94


Broj poruka : 100
Godina : 30
Raspolozenje : ::SUPER::
Volim Anu :
Turnir u Brisbane-u Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Turnir u Brisbane-u Right_bar_bleue

Datum upisa : 2009-08-21

Turnir u Brisbane-u Empty
PostSubject: Re: Turnir u Brisbane-u   Turnir u Brisbane-u EmptyTue Jan 05, 2010 10:16 pm

5. januar 2010. | 18:50 | Izvor: B92, Tanjug
Ana Ivanović: "Moram agresivnije"

Srpska teniserka Ana Ivanović prošla je u četvrtfinale turnira u Bribejnu, ali nije u potpunosti zadovoljna igrom protiv Timee Baščinski.

"Stalno sam osećala da ne idem dovoljno napred, da nisam agresivna koliko bi trebalo i da joj ne namećem pravi pritisak. To ću u narednim mečevima morati da ispravim" rekla je Ivanovićeva, koja će se za plasman u polufinale boriti sa boljom iz meča Anastasije Pavljučenkove iz Rusije i Italijanke Roberte Vinči.

"Protiv Baščinske sam, kao protiv Dokićeve, dobro počela meč, ali je Timea u drugom setu zaigrala izvanredno. To su za mene bili teški trenuci, ali sam u trećem setu ipak uspela ponovo da pronađem igru i da zabležim drugu pobedu, koja mi mnogo znači", dodala je Ivanovićeva.

Na pitanje šta misli o eventualnom susretu protiv Enan u polufinalu, Ana je upitala "zar sam u tom delu žreba?“

"Ako je već tako, biću srećna da igram protiv nje. Žistin je pauzirala duže od godinu i po, a ni ja dugo nisam igrala. Bio bi to dobar test i za mene i za nju i videle bismo gde se u ovom trenutku nalazimo".

Ana je rekla da je odgledala samo nekoliko minuta meča u kome je Enan pobedila Nadju Petrovu, ali da je i to bilo dovoljno da se uveri da Belgijanka deluje potpuno spremno.

"Zaista deluje veoma samouvereno, kao da i nije pauzirala, ali definitivno mislim da bih mogla da je pobedim“.
Back to top Go down
Isidora =)
Na_SaMoM_sI_vRhU
Na_SaMoM_sI_vRhU
Isidora =)


Female Broj poruka : 813
Godina : 26
Location : nasa draga Srbija
Job/hobbies : odbojkasica :) igram tenis u slobodno vreme...
Humor : :) :) :)
Raspolozenje : ::SUPER::
Volim Anu :
Turnir u Brisbane-u Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Turnir u Brisbane-u Right_bar_bleue

Datum upisa : 2009-07-31

Turnir u Brisbane-u Empty
PostSubject: Re: Turnir u Brisbane-u   Turnir u Brisbane-u EmptyWed Jan 06, 2010 2:25 pm

Bravo,Anchy,guraj napred!!!
Back to top Go down
anaivanovic
PoCeO/La_Si_Sa_TrEnInZiMa
PoCeO/La_Si_Sa_TrEnInZiMa
anaivanovic


Broj poruka : 179
Godina : 29
Raspolozenje : ::SUPER::
Volim Anu :
Turnir u Brisbane-u Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Turnir u Brisbane-u Right_bar_bleue

Datum upisa : 2009-08-18

Turnir u Brisbane-u Empty
PostSubject: Re: Turnir u Brisbane-u   Turnir u Brisbane-u EmptyWed Jan 06, 2010 2:41 pm

Kako sam srecna zbog Ane!!! Neverovatno! Mnogo mi je drago sto pobedjuje!!!! Smile
Back to top Go down
http://angelinajolie.forumotion.com/forum.htm
Dejo94
JoS_uVeK_tRaZis_TrEnErA
JoS_uVeK_tRaZis_TrEnErA
Dejo94


Broj poruka : 100
Godina : 30
Raspolozenje : ::SUPER::
Volim Anu :
Turnir u Brisbane-u Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Turnir u Brisbane-u Right_bar_bleue

Datum upisa : 2009-08-21

Turnir u Brisbane-u Empty
PostSubject: Re: Turnir u Brisbane-u   Turnir u Brisbane-u EmptyThu Jan 07, 2010 3:28 pm

7. januar 2010. | 09:20 | Izvor: B92

Ana u polufinalu Brizbejna!


Srpska teniserka Ana Ivanović plasirala se u polufinale turnira u Brizbejnu pošto je u 3. kolu savladala Ruskinju Anastasiju Pavljučenkovu sa 6:2, 7:6 (6).

Ivanovićeva se namučila i u trećem meču na turniru, iako je slavila sa 2:0 u setovima, za razliku od prva dva meča gde su se igrala po tri seta. Pavljučenkova je uspela da se pri rezultatu 0:4 u drugom setu izbori za taj-brejk u kome je Ivanovićeva ipak bila uspešnija, posle ukupno 87 minuta igre. Ivanovićeva će se za plasman u finale boriti protiv Žistin Enan.

Srpska teniserka je napravila brejk u šestom gemu prvog seta za vođstvo od 4:2, posle čega je delovalo da će meč rutinski privesti kraju. Nakon što je prvi set završen posle pola sata igre, 22-godišnja Ivanovićeva je osvojila ukupno sedam uzastopnih gemova, za vođstvo od 4:0 u drugom setu. Ipak, 18-godišnja Ruskinja je uspela da uzvrati na najbolji mogući način i da sa čak tri brejka dođe do prednosti od 6:5 i prilike da na svoj servis osvoji set.

Ivanovićeva je uspela da povrati koncentraciju i da se izbori za taj-brejk, koji, opet, nije dobro počeo za srpsku teniserku. Pavljučenkova je prvo povela sa 4:1, a zatim je imala i set poen pri vođstvu od 6:5. Ipak, uz podršku publike, Ivanovićeva je uspela da slomi mladu Ruskinju i da dođe do svoje prve pobede bez izgubljenog seta na turniru u Brizbejnu.

Ivanovićeva je posle meča istakla da joj je bila bitna podrška domaćeg golfera, Adama Skota, sa kojim se srpska teniserka zabavlja.

„Bilo je sjajno videti Skotovo mirno lice u publici. U toku meča puno emocija prolazi kroz vas i bilo je dobro videti nekoga ko vas smireno podržava, bez obzira na rezultat. To je sjajno i zaista sam uživala u tome“, rekla je Ivanovićeva.

Ivanovićevu u polufinalu turnira očekuje težak posao, pošto će se sastati sa bivšom najboljom teniserkom sveta, Belgijankom Žistin Enan. Enanova je u četvrtfinalu savladala Melindu Čink iz Mađarske sa 6:2, 3:6, 7:6 (5).

Turnir u Brizbejnu igra se za nagradni fond od 220.000 dolara.
Back to top Go down
anaivanovic
PoCeO/La_Si_Sa_TrEnInZiMa
PoCeO/La_Si_Sa_TrEnInZiMa
anaivanovic


Broj poruka : 179
Godina : 29
Raspolozenje : ::SUPER::
Volim Anu :
Turnir u Brisbane-u Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Turnir u Brisbane-u Right_bar_bleue

Datum upisa : 2009-08-18

Turnir u Brisbane-u Empty
PostSubject: Re: Turnir u Brisbane-u   Turnir u Brisbane-u EmptyThu Jan 07, 2010 3:36 pm

Znam za ovo... extra je! Napokon Ana u polufinalu! Smile Svaka cast, ali u sledecem kolu igra protiv Žistin! Sad Ali dobro, mozda pobedi Very Happy
Back to top Go down
http://angelinajolie.forumotion.com/forum.htm
Dejo94
JoS_uVeK_tRaZis_TrEnErA
JoS_uVeK_tRaZis_TrEnErA
Dejo94


Broj poruka : 100
Godina : 30
Raspolozenje : ::SUPER::
Volim Anu :
Turnir u Brisbane-u Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Turnir u Brisbane-u Right_bar_bleue

Datum upisa : 2009-08-21

Turnir u Brisbane-u Empty
PostSubject: Re: Turnir u Brisbane-u   Turnir u Brisbane-u EmptyFri Jan 08, 2010 4:25 pm

8. januar 2010. | 03:31 | Izvor: B92

Enan ubedljiva protiv Ivanovićeve

Srpska teniserka Ana Ivanović poražena je u polufnalu WTA turnira u Brizbejnu od Belgijanke Žistin Enan sa 2:0, po setovima 6:3, 6:2.

Polufinalni meč, koji je trajao 66 minuta, obeležile su velike oscilacije u igri naše teniserke koja je izgubila svoj servis čak šest puta. Protivnica Belgijanke u finalu biće pobednica drugog polufinala u kojem se sastaju Kim Klajsters i Andrea Petković.

Bio je ovo pet meč Ivanovićeve i Enan, i peta pobeda Belgijanke koja se tako plasirala u finale već na prvom turniru od svog povratka tenisu. Takođe, bio je ovo i duel dve nekada najbolje teniserke sveta.

Belgijanka je bila najbolja u dva navrata, ukupno 117 nedelja, poslednji put 18. maja 2008. godine, a Ana Ivanović 'vladala je' od 9. juna do 10. avgusta 2008. godine. Ukoliko pobedi u finalu, Žistin Enan će osvojiti 42. titulu u karijeri.

Turnir u Brizbejnu igra se za nagradni fond od 220.000 dolara.
Back to top Go down
Dejo94
JoS_uVeK_tRaZis_TrEnErA
JoS_uVeK_tRaZis_TrEnErA
Dejo94


Broj poruka : 100
Godina : 30
Raspolozenje : ::SUPER::
Volim Anu :
Turnir u Brisbane-u Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Turnir u Brisbane-u Right_bar_bleue

Datum upisa : 2009-08-21

Turnir u Brisbane-u Empty
PostSubject: Re: Turnir u Brisbane-u   Turnir u Brisbane-u EmptyFri Jan 08, 2010 4:26 pm

8. januar 2010. | 10:49 | Izvor: B92, Beta

Ivanovićeva razočarana porazom

Srpska tenisera Ana Ivanović izjavila je da je razočarana zbog poraza od Žistin Enan u polufinalu turnira u Brizbejnu.

Osvajačica Rolan Garosa iz 2008. godine izgubila je od sedmostruke Gren slem šampionke Enan sa 6:3 i 6:2. "Veoma sam razočarana. Dobro sam počela i imala sam šanse. Tokom većeg dela meča imala sam šanse... Ali, danas sam imala uspone i padove, a protiv teniserke kakva je Enan morate da održavate visok nivo igre", rekla je Ivanovićeva.

Da je osvojila turnir u Brizbejnu, Ivanovićeva bi se vratila među 20 najboljih teniserki na WTA listi.

Žistin Enan će u finalu igrati protiv sunarodnice Kim Klajsters, koja je pobedila nemačku teniserku Andreu Petković u dva seta 6:4, 6:2. To će biti 23. duel dve bivše najbolje teniserke sveta, a Enenova vodi sa 12:10 u pobedama.
Back to top Go down
anaivanovic
PoCeO/La_Si_Sa_TrEnInZiMa
PoCeO/La_Si_Sa_TrEnInZiMa
anaivanovic


Broj poruka : 179
Godina : 29
Raspolozenje : ::SUPER::
Volim Anu :
Turnir u Brisbane-u Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Turnir u Brisbane-u Right_bar_bleue

Datum upisa : 2009-08-18

Turnir u Brisbane-u Empty
PostSubject: Re: Turnir u Brisbane-u   Turnir u Brisbane-u EmptyFri Jan 08, 2010 4:28 pm

Znam za taj mec... ja sam ga gledala...ja se nesto igrala oko 2 sata i slucajno videla taj mec... mislila sam da ce poceti oko 5 sati.... mnogo sam se obradovala kad sam videla da je taj mec sad... trajao je bas kratko... poceo je u 2 a zavrsio se u 3 i 15 minuta.... ceo sam gledala... Justine je igrala neverovatno! Smile I zasluzila je da pobedi, ali mi je bilo mnogo zao Anu Sad verovatno ce uci u prvih 20... nadam se Smile
Back to top Go down
http://angelinajolie.forumotion.com/forum.htm
Dejo94
JoS_uVeK_tRaZis_TrEnErA
JoS_uVeK_tRaZis_TrEnErA
Dejo94


Broj poruka : 100
Godina : 30
Raspolozenje : ::SUPER::
Volim Anu :
Turnir u Brisbane-u Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Turnir u Brisbane-u Right_bar_bleue

Datum upisa : 2009-08-21

Turnir u Brisbane-u Empty
PostSubject: Re: Turnir u Brisbane-u   Turnir u Brisbane-u EmptySat Jan 09, 2010 8:51 pm

9. januar 2010. | 13:31 | Izvor: B92

Kim Klajsters osvojila Brizbejn

Belgijanka Kim Klajsters osvojila je teniski turnir u Brizbejnu pošto je u uzbudljivom finalu savladala sunarodnicu Žistin Enan sa 6:3, 4:6, 7:6 (6).

Klajstersova je dominirala u prvoj polovini meča, kada je lako osvojila prvi set, a zatim na početku drugog povela sa 4:1. Ipak, Enanova se vratila u meč, osvojivši pet gemova za redom, samim tim i drugi set. U trećem setu, koji je trajao sat vremena, viđena je velika borba sa puno preokreta, nakon čega je Klajstersova ipak došla do svoje 39. titule u karijeri.

Klajstersova je prvi set dobila brzo, posle 39 minuta igre. Posle dva brejka u drugom setu, delovalo je da će Klajstersova lako doći do pobede u meču pri prednosti od 4:1, ali je usledio veliki preokret. Enanova se vratila u igru na najbolji mogući način, tako što je osvojila pet uzastopnih gemova i došla do izjednačenja u setovima (6:4).

U trećem setu Enanova je vrlo brzo došla do nova tri uzastopna gema i prednosti od 3:0. Ipak Klajstersova je prvo osvojila poen na sopstveni servis, a zatim napravila brejk i odmah potom ponovo uzela poen na svoj servis za izjednačenje na 3:3. Enanova se posle izjednačenja vraća, osvaja dva gema i dolazi u prednost od 5:3.

U tim momentima usledila je prava drama. Enanova je prvo propustila tri meč lopte, ali joj se njena zemljakinja ubrzo revanširala na identičan način. U taj-brejku više nerava imala je Klajstersova, pobedivši sa 8:6 posle sat vremena borbe u trećem setu.

Pobednici je pripalo 37.000 dolara, dok je poražena Enan zaradila 19.000.
Back to top Go down
Dejo94
JoS_uVeK_tRaZis_TrEnErA
JoS_uVeK_tRaZis_TrEnErA
Dejo94


Broj poruka : 100
Godina : 30
Raspolozenje : ::SUPER::
Volim Anu :
Turnir u Brisbane-u Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Turnir u Brisbane-u Right_bar_bleue

Datum upisa : 2009-08-21

Turnir u Brisbane-u Empty
PostSubject: Re: Turnir u Brisbane-u   Turnir u Brisbane-u EmptySat Jan 09, 2010 9:04 pm

Ovaj turnir je zavrsio kako se i ocekivalo belgijanskim finalem.
Enan se vratila i dokazala da nije zaboravila kako se dolazi do finala. I sigurno ce biti medju glavnim konkurentima za svaki trofej gdje bude ucestvovala. WELCOME BACK.
Kim Klajsters pokazala da titula sa US OPEN-a nije slucajna.Po meni glavne konkurentkinje za trofeje su Enan,Kim i sestre Williams i mozda se jos neka teniserka kojoj tad bude sretan dan.

ANA nakon serije losih rezultata povezala 3 pobjede i nakon dosta vremena dosla do polufinala. Nadam se da ce vratiti formu iz 2008 i mozda se prikljuci gore pomenutim imenima.
AJDE ANA.............
Back to top Go down
Sanja i Tanja
TeNnIs_pRoFFeCiOnAl
TeNnIs_pRoFFeCiOnAl
Sanja i Tanja


Female Broj poruka : 2422
Godina : 29
Location : Teslic,Republika Srpska
Job/hobbies : Fudbal
Humor : smijehom protiv tuge... :-)
Volim Anu :
Turnir u Brisbane-u Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Turnir u Brisbane-u Right_bar_bleue

Datum upisa : 2009-03-06

Turnir u Brisbane-u Empty
PostSubject: Re: Turnir u Brisbane-u   Turnir u Brisbane-u EmptyMon Jan 11, 2010 3:40 pm

Anci je dobro odigrala ovaj turnir,ako ovako nastavi,a hoce,ponovo se vraca u sami vrh
Back to top Go down
anaivanovic
PoCeO/La_Si_Sa_TrEnInZiMa
PoCeO/La_Si_Sa_TrEnInZiMa
anaivanovic


Broj poruka : 179
Godina : 29
Raspolozenje : ::SUPER::
Volim Anu :
Turnir u Brisbane-u Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Turnir u Brisbane-u Right_bar_bleue

Datum upisa : 2009-08-18

Turnir u Brisbane-u Empty
PostSubject: Re: Turnir u Brisbane-u   Turnir u Brisbane-u EmptyMon Jan 11, 2010 11:07 pm

Nadam se da ce nastaviti da ovako igra.... da nije bilo Justine i Kim mozda bi i osvojila turnir... ne mozda vec verovatno bi ga osvojila Smile
slazem se da ako nastavi da igra ovako, da se moze vratiti na vrh Smile
Back to top Go down
http://angelinajolie.forumotion.com/forum.htm
Sponsored content





Turnir u Brisbane-u Empty
PostSubject: Re: Turnir u Brisbane-u   Turnir u Brisbane-u Empty

Back to top Go down
 
Turnir u Brisbane-u
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Ana Ivanovic :: :: Ana Ivanovic :: :: :: Ana Na Terenu ::-
Jump to: