Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeHome  Latest imagesLatest images  NewsNews  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ANA : Dobro je sto ne igram golf

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Dejo94
JoS_uVeK_tRaZis_TrEnErA
JoS_uVeK_tRaZis_TrEnErA
Dejo94


Broj poruka : 100
Godina : 30
Raspolozenje : ::SUPER::
Volim Anu :
ANA : Dobro je sto ne igram golf Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ANA : Dobro je sto ne igram golf Right_bar_bleue

Datum upisa : 2009-08-21

ANA : Dobro je sto ne igram golf Empty
PostSubject: ANA : Dobro je sto ne igram golf   ANA : Dobro je sto ne igram golf EmptyWed Jan 13, 2010 6:06 pm

Ana: Dobro je što ne igram golf!

Sve što je lepo ima kraj, pa i period u kome su Ana Ivanović i Adam Skot imali mnogo vremena jedno za drugo. Turnir u Brizbejnu zaljubljeni golupčići iskoristili su da se nedelju dana ne razdvajaju. Međutim, Australijanac je počeo sa ozbiljnim pripremama za predstojeći Trast open, dok je Ana okrenuta Australijan openu u Melburnu. Ana je u međuvremenu iznela još neke detalje iz njihove veze i otkrila da je sa Skotom igrala golf.

- Pomaže kad pored sebe imate nekog ko vas razume i shvata kroz šta prolazite bez izgovorene reči. Nekoliko puta sam sa njim igrala golf. Uživala sam, mada moram da priznam da to uopšte nije lak sport. Adam igra tenis i to veoma dobro. Uostalom, on je fan više sportova - izjavila je Ivanovićeva, a prenosi Kurir.

Ona je ponovila da želi što pre da zaboravi sezonu koju je počela kao peta, a završila na 22. mestu WTA liste.

- Prošle sezone činilo mi se da razočaranjima nema kraja. Bilo je mnogu frustrirajućih perioda, ali najgori je bio Vimbldon. Sve je izgledalo super posle trećeg kola i meča sa Amandom Strosur. Međutim, povredila sam se u duelu sa Venus Vilijams, a iako sam mislila da ću brzo da se vratim, izgubila sam samopouzdanje.

Prvi turnir u novoj sezoni u Brizbejnu trebalo je da posluži za zagrevanje i uvod u velike izazove. Ana je poražena u polufinalu od povratnice Žastin Enan, ali to nije shvatila kao tragediju. Možda su joj u tome pomogle i knjige Sigmunda Frojda, koje je proučavala.

- Shvatila sam kako da prihvatim razočaranja, a svakako da sam ih imala mnogo. Veoma je važno prihvatiti limite prouzrokovane povredama i ne padati u bedak kada je očigledno da ne može da se dosegne vrhunska forma. Sada osećam da sam na putu povratka, jer sam imala dugu pauzu, najdužu u karijeri. Veoma sam motivisana da se ponovo nadmećem sa rivalkama i to mi je nedostajalo.

Anu sada čeka Australijan open, Gren slem turnir na kome je poslednjih godina igrala veoma dobro. Bila je i nadomak osvajanja, ali ju je 2008. u finalu zaustavila Marija Šarapova.

- Mislim da ima mnogo igračica koje mogu da ga osvoje, a nadam se da i ja spadam u tu grupu. Sanjam o tome - optimistična je lepa teniserka.
Back to top Go down
Sanja i Tanja
TeNnIs_pRoFFeCiOnAl
TeNnIs_pRoFFeCiOnAl
Sanja i Tanja


Female Broj poruka : 2422
Godina : 29
Location : Teslic,Republika Srpska
Job/hobbies : Fudbal
Humor : smijehom protiv tuge... :-)
Volim Anu :
ANA : Dobro je sto ne igram golf Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ANA : Dobro je sto ne igram golf Right_bar_bleue

Datum upisa : 2009-03-06

ANA : Dobro je sto ne igram golf Empty
PostSubject: Re: ANA : Dobro je sto ne igram golf   ANA : Dobro je sto ne igram golf EmptyFri Jan 22, 2010 5:03 pm

iz poraza se moze nauciti sto se vidi kod Ane i dobro je sto je to shvatila
Back to top Go down
 
ANA : Dobro je sto ne igram golf
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Slusajte likusu kako peva...nije mi dobro

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Ana Ivanovic :: :: Ana Ivanovic :: :: :: Ana Van Terena ::-
Jump to: