Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeHome  Latest imagesLatest images  NewsNews  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Jelena: Nije strašno...

Go down 
AuthorMessage
Sanja i Tanja
TeNnIs_pRoFFeCiOnAl
TeNnIs_pRoFFeCiOnAl
Sanja i Tanja


Female Broj poruka : 2422
Godina : 29
Location : Teslic,Republika Srpska
Job/hobbies : Fudbal
Humor : smijehom protiv tuge... :-)
Volim Anu :
Jelena: Nije strašno... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena: Nije strašno... Right_bar_bleue

Datum upisa : 2009-03-06

Jelena: Nije strašno... Empty
PostSubject: Jelena: Nije strašno...   Jelena: Nije strašno... EmptyFri Jan 22, 2010 5:19 pm

Jelena: Nije strašno...[b]



Dan nakon eliminacije Ane Ivanović i druga srpska teniserka završila je učešće na ovogodišnjem Australijan Openu. Do juče stara mušterija, bila je ovog puta nepremostiva prepreka za Jelenu Janković koja je neočekivano lako, u dva seta, poražena od Alone Bondarenko.

- Nije strašno - nije se mnogo potresla Jelena nakon eliminacije od teniserke koju je u svih dosadašnjih devet međusobnih mečeva pobeđivala uz samo jedan jedini izgubljen set. - Ovo mi je tek drugi turnir u sezoni, a poznato je da ja igram dobro tek kada u nogama imam veliki broj mečeva. Što ih je više, ja sam sve bolja. Osećam da moja igra napreduje i da je mogu dovesti na viši nivo.

Najbolja srpska teniserka, koja će takmičenje u Melburnu nastaviti u dublu razloge poraza od Ukrajinke pronašla je u lošem prvom udarcu. - Nisam dobro servirala - rekla je Jelena, iako je, statistički gledano, imala sasvim solidan procenat ubačenog prvog servisa.
Back to top Go down
 
Jelena: Nije strašno...
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Slusajte likusu kako peva...nije mi dobro

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: oFF Ana :: :: Novosti o ostalim teniserima :: :: :: Novosti ::-
Jump to: