Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeHome  Latest imagesLatest images  NewsNews  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Intervju u Daily Telegraph-u

Go down 
2 posters
AuthorMessage
anaivanovic
PoCeO/La_Si_Sa_TrEnInZiMa
PoCeO/La_Si_Sa_TrEnInZiMa
anaivanovic


Broj poruka : 179
Godina : 29
Raspolozenje : ::SUPER::
Volim Anu :
Intervju u Daily Telegraph-u Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Intervju u Daily Telegraph-u Right_bar_bleue

Datum upisa : 2009-08-18

Intervju u Daily Telegraph-u Empty
PostSubject: Intervju u Daily Telegraph-u   Intervju u Daily Telegraph-u EmptyTue Jan 12, 2010 9:58 am

Ana je nedavno dala intervju za Daily Telegraph, najprodavanije novine u Britaniji.

Sledi prevod dela članka koji je napisao Mark Hodgkinson pod naslovom "Ana Ivanović spremna za povratak na Australian Openu":

Kada je Belgijanka Kim Clijsters bila verena sa Lleytonom Hewittom, bila je 'Aussie Kim’. Australijska teniska publika voli da usvaja nasmejane strane teniserke, i sada je prefix 'Aussie’ prešao na mladu ženu iz Beograda.

“To mi je jako zabavno i laskavo,” rekla je Ana, koja je Božić provela sa Scottom u njegovom rodnom Queenslandu.

“Ove godine ima toliko mnogo takmičarki za Australian Open, a bar 10 može da osvoji turnir. Naravno, Serena Williams mora da bude najveći favorit, pošto ona na ovom turniru uvek odlično igra, i osvojila je toliko grand slamova.

"Ali da, mislim da ima mnogo teniserki koje mogu da ga osvoje, i verujem da sam i ja jedna od njih.”
Intervju u Daily Telegraph-u Adimm0802
Back to top Go down
http://angelinajolie.forumotion.com/forum.htm
Sanja i Tanja
TeNnIs_pRoFFeCiOnAl
TeNnIs_pRoFFeCiOnAl
Sanja i Tanja


Female Broj poruka : 2422
Godina : 29
Location : Teslic,Republika Srpska
Job/hobbies : Fudbal
Humor : smijehom protiv tuge... :-)
Volim Anu :
Intervju u Daily Telegraph-u Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Intervju u Daily Telegraph-u Right_bar_bleue

Datum upisa : 2009-03-06

Intervju u Daily Telegraph-u Empty
PostSubject: Re: Intervju u Daily Telegraph-u   Intervju u Daily Telegraph-u EmptyWed Jan 13, 2010 3:35 pm

slazemo se da moze da osvoji AO,zasto ne? ako je uspije daa vrrati formu, a na pravom je putu, moze da ga osvoji
Back to top Go down
 
Intervju u Daily Telegraph-u
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Intervju za sport.ch
» sports.ru intervju
» Intervju u ACE Tennis Magazine
» Intervju za Montenegro Family

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Ana Ivanovic :: :: Ana Ivanovic :: :: :: Ana Van Terena ::-
Jump to: